CHOVATELSKÁ STANICE PLEMENE SAMOJED OD ROKU 1998

Aktualizace 21.12.2012


Děkujeme všem našim přátelům, kamarádům, majitelům našich odchovaných miminek a známým za projevenou přízeň nejen v letošním roce a těšíme se na další společná setkání i nadále :-)

 


Štěňátka potvrzena UZ

  Pro všechny, kdo se těší na miminka máme výbornou zprávu. Macy je březí.

Miminka by se měla narodit okolo 11.01.2013. Moc se na ně těšíme.

 

 

09/12/12
  MVP Wels

  Kaylan, která prezentovala v Rakousku české barvy, vybojovala po oba dny vítěze třídy Jugenbester. Moc děkuji paničkám Kaylan za přípravu kožíšku na výstavu, lásku a péči, kterou Kay dávají a Ivě Lysákové  za krásné předvedení.

Kaylan splnila podmínky a je nový RAKOUSKÝ JUNIOR ŠAMPION !!!!

 

 

04/12/12
  Dnešním dnem mi zůstala v srdci hluboká bolest...

Zavzpomínejte s námi VY, co jste ho měli rádi, fandili mu, obdivovali jste ho i vy , kdo máte kousek z něj - zůstane navždy ve svých dětičkách.

Amkida´s ZOLO of Venus -

zemřel v 16:30 v mém náručí, v objetí toho, kdo ho měl nejvíce rád. Nikdy nezapomenu...


01-02/12/12
MVP Nitra SK

Joyce byla opět skvělá! Ve svoji třídě získala po oba dny titul V1 CAC  ! Splnila tak podmínky a je nový SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION. Máme z ní velikou radost.

A za super fotečky moc díky Erice Okáníkové


21/11/12
Krásné 4. narozeniny vrhu "D" Orleansnow

Krásné narozeninky i našim prvním Macy dětičkám. Dashíkovi do Anglie, Davídkovi a Dannymu, Missie, aby měla už konečně svůj klid a byla šťastná, Zoe, Dolly, Dessince a taky Fluffy, která se prohání za Duhovým mostem. Všem posílám mnoho pozdravů a přání, spokojenosti a zdravíčka.


10/11/12
Krytí Macy a Arese !!!

Všem , kdo se těší na miminka po Macy a Aresovi máme dobrou zprávu. Krytí bylo úspěšné. Fotografie ze dne krytí naleznete zde  


03-04/11/12
MVP DUOCACIB Praha

Kaylan byla přihlášena na oba dny. Oba dny získala V1 a CAJC a dokončila tak titul. Srdečně blahopřeji majitelkám a za handling Kačce Navrátilíkové. Jste šikulky.

   Kaylan je nový ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION !!!!

Super fotečky a video Evičky Vávrové ke shlédnutí zde


29/10/12
Nová zdravotní vyšetření naší Joyce

Jelikož Joyce úspěšně složila zkoušku "dospělosti" a byla zařazena do chovu, rozhodla jsem se jí rozšířit i další zdravotní testy, pro naši kontrolu a hlavně také pro jistotu ve zdravý plánovaný odchov miminek. Vyšetření na DLK 0/0, Brucelosis negativní a test štítné žlázy negativní. Jsme rádi, že je Joyce v pořádku a již teď se těšíme na její první mmiminka!


26/10/12
  Krásné 6. narozeniny vrhu "A" Orleansnow

Všem 8.mi samoušků  Baronkovi, Attilovi, Astíkovi, Ashley, Aničce, andulce, naší Macy a také Arwen, ať už je kdekoliv, přejeme hodně zdravíčka, sluníčka, poslušné páníčky a hodně radovánek, pamlsků a kokinek.  Mám Vás všechny moc ráda a stále na vás všechny myslím.


23/10/12
  Nová zdravotní vyšetření Happy win for "O" - "Happy"

Happy byla se svojí paničkou na vyšetření DKK a srdečně gratulujeme k výsledku DKK 0/0. Mimo jiné Happy také se svojí šikovnou paničkou složila zkoušky poslušnosti k tomu jim upřímně blahopřejeme!


21/10/12
  Speciální výstava KSP 

Letošní Speciální výstava připadla na pořadatele z KSP. Zvolena byla opět Morava a tak jsme výstavu spojili i s návštěvou přátel na SK a pěkným víkendem. Počasí bylo objednáno dokonalé, ale nedělní ráno zahalilo výstaviště do mlhy. Každopádně tak jak jsme se moc nenadchli pro počasí, náladu nám spravilo posuzování kvalitním rozhodčím. Musím říci, že jsme byli všichni mile překvapeni a opravdu jsme měli radost z výsledků. Naši stanici hájily hned 3 krásky, tak jsme mohly nahlásit i soutěž o nejkrásnější chovatelskou skupinu.

No a tady jsou výsledky: Joyce získala svůj letošní 3. CAC, v mladých byly Kaylan a Jess, kdy V1, CAJC a VSV Mladých získala Kaylan a Jessinka V2. A v šampionkách byla naše mamina Ella,která je 5 měsíců po štěňátkách.  Ellence i paničce Erice srdečně blahopřeji k jejímu excelentnímu výsledku. V1, CAC, Vítězka Speciální výstavy, BOB a BISS. Moc děkuji Erika za lásku a péči o Ellu!

A za super fotečky moc díky Renči, Erice i Peťce.

 

 

 


20/10/12
Nová setkání 

Den před výstavou jsme se setkali u přátel na SK a došlo k předání krásného Imma.

Přejeme Immovi  opravdu hodně štěstí v jeho nové rodině, spoustu lásky a radovánek a taky mnoho úspěchů na výstavách a jeho nové paničce velice děkujeme za vřelé přijetí Imma do své rodiny. Hodně štestí a zdraví do dalších let!

Více o Immovi zde a nebo na stránkách jeho nové rodiny :-)

 

 


14/10/12
MVP České Budějovice 

Joyce byla opět skvělá! Ve svoji třídě získala  titul V1 CAC a  ve výběru o nejlepší fenu jsme skončily na krásném 2 místě !

Ve třídě mladých byla i krásná Kaylan z našeho posledního I vrhu. I ona skončila na 2. místě. Moc děkuji paničkám Kaylan za přípravu kožíšku a krásné předvedení.

A za super fotečky moc díky Evičce Vávrové11/10/12
Krásné 10. narozeniny vrhu "B" Strážce severu

Všem 6.ti samoušků, ať už jsou kdekoli. Přejeme hodně zdravíčka, sluníčka, poslušné páníčky a hodně radovánek, pamlsků a kokinek. I do nebíčka za duhový most. Mám Vás všechny moc ráda myslím na vás všechny stále.


30/09/12
MVP Wroclaw PL

První výstava v Polsku ! Joyce byla opět skvělá! vyhrála svoji třídu nad konkurencí a ve výběru o nejlepší fenu jsme skončily na krásném 2 místě ! Porazila nás právě krásná Kimlyho dcerka Allison Ami O´Kimly Winter Queen, která získala ocenění BOB!!

Poprvé jel také malý Tomášek a jak je z alba vidět, možná z něj bude moje naděje pro handling. Moc děkuji všem "Čecháčkům" , kteří tam byli , za skvělou atmosféru a velmi příjemně prožitou neděli. A za super fotečky Renatce - DÍÍÍÍKY!!!

 

 

O1/10/12
Krásné 1. narozeniny vrhu "ICY" Orleansnow

Všem 9.ti miminkům z našeho zatím posledního vrhu po naší Macy - Kaylan, Jessince, Innulce, Issince, Belušce II. a klukům Kvídovi a Matýskovi, Immouškovi a Indymu. Přejeme hodně zdravíčka, sluníčka, úspěchů a do dalších let,poslušné páníčky a hodně radovánek, pamlsků a kokinek. Mám Vás všechny moc ráda myslím na vás všechny stále.


14/09/12
Speciální KV Samojed Klubu SK

Nové prostředí Kunovské přehrady v Senici a ryze dámská jízda ve složení mojí maličkosti s Joyce a Macy, Alenka Vlčková s Besskou a Radka Hoňkovic s miminky Barunkou a Barneym. I když po výstavní stránce tato výstava nedopadla pro nás nijak úžasně, užily jsme si prostředí i přírody, které nemělo chybu.

Udělali jsme si na ni speciální vzpomínku nádhernými fotografiemi nejen z výstavy, ale z okolí Kunovské přehrady :0)  fotogalerie

 

 

26/08/12
MVP Mladá Boleslav

Naše "maličká" Joyce poprvé nastoupila do mezitřídy. Byla sice samotná, ale jak paní rozhodčí řekla, jedná se o velice krásnou mladou dámu! Jsem moc pyšná na Joyce a také na to, že se paní rozhodčí líbila. Právem tak získala ocenění Výborná 1 a titul CAC. V souboji o nejlepší fenu pak nastoupila v konkurenci s fenkami z ostatních tříd a dle paní rozhodčí si jednoznačně zasloužila i titul CACIB a CAC ČMKU.

Na výstavě naši stanici  prezentovaly 2 slečny z vrhu ICY a to Kaylan a Jess. Jelikož Kaylan byla bez kožíšku skončila na krásném 2. místě, nicméně dostala pěkný posudek za výbornou stavbu těla, hlavu i předvedení. A naše Jess byla 1. s titulen Výborná 1 CAJC.

Tímto moc ještě jednou děkuji za krásné předvedení našich holek.

 19/08/12
MVP + NVP Lipsko Německo

První výstava v Německu a také první vzájemné odloučení a handling jinou osobou. Tak to byla právě tato výstava. Joyce byla nahlášená na obě výstavy a i přes odloučení si započala hned 2 šampionáty - Německa a VDH CH. Dostala pochvalu nejen od rozhodčích , ale především od handlerky za její milou povahu i prezentování.

Speciální poděkování Michaele Semerákové za handling Joyce a její opatrovaní.

 


 

18/07/12
Klubová výstava Rakouska Klubu severských plemen

Této výstavy jsme se nezúčastnili sice osobně, nicméně naši stanici prezentovaly hned 2 fenečky a to v mladých Kaylan a v mezitřídě Honey. Obě získaly velmi krásné umístění. Tímto jim srdečně gratuluji za úspěch a hlavně prezentaci našeho odchovu. DÍKY !!!

 


 

11/07/12
Krásné 4. narozeniny vrhu "C" Orleansnow

Všem 10.ti miminkům - Cedričkovi, Samovi a Samovi, další mamince Kimbušce, Jessie, Cassie, Corry, Cindy, Sissy a Conny. Přejeme hodně zdravíčka do dalších let,poslušné páníčky a hodně radovánek. Mám Vás všechny moc ráda myslím na vás všechny stále.


01/07/12
Nově narozená Zolova miminka

V chovatelské stanici Sněhový zázrak Alenky Vlčkové se u fenečky Airin ( Airin Sněhový zázrak ) narodila krásná a zdravá miminka. Majitelka Ivanka a Airin zvládly porod dobře a těší se z 5 klučíků a 1 fenečky. Letos se Zolovi kluci vyslověně daří. Přejeme, aby byla miminka zdravá,spokojená a měla všachna krásný nový domov


30/06/12
CAC výstava KSP v Samopše

Snad nejteplejší den letošního začátku léta a již tradiční CAC výstava KSP. Teploty byly na 34°C !!! Masakr !!! Všichni pejsci si zaslouží potlesk... Každopádně náš tým tvořila Joyce, která si ve své třídě oprávněně vyběhala CAJC a tím splnila podmínky pro ČESKÉHO JUNIOR ŠAMPIONA . Máme z toho velikou radost. V dorostu byl Immo,který se velmi zlepšíl oproti minulé výstavě a krásně se předváděl,v otevřené třídě byl také Jerry a získal svůj první CAC. a do třetice z našeho chovu byla Jessie, která byla ještě v plném zimním kožíšku.  Společně jsme pak nastoupili soutěž o nejkrásnější chov. skupinu a skončili jako 2. ale i tak jsem byla ráda, že jsme se v tomto perném dni mohli vidět a popovídat si. děkuji moc za krásný den všem a prezentaci našich dětiček.


26/06/12
Krásné 5. narozeniny vrhu "B" Orleansnow

Všem ratolestem Boldíkovi, Buckovi, Maxíkovi, Bimbovi, Buffince, novopečené mamince Bigulce, Bibince, Bambi a také pro Bilbu. Přejeme hodně zdravíčka do dalších let,poslušné páníčky a hodně radovánek. Moc na vás stále myslím, mám Vás všechny moc ráda.


25/06/12
Krásné 3. narozeniny vrhu "E" Orleansnow

krásné narozenininy nové mamince Elle, Gitulce, Dickovi, Elfin, Elmanuelle, Emičce a Terezce. Přejeme hodně zdravíčka do dalších let,poslušné páníčky a hodně radovánek. Mám Vás všechny moc ráda.


25/06/12
MVP Intercanis Brno

Kaylan byla na této výstavě naposledy ve třídě dorostu. Opět získala krásný posudek a přejeme jí a taky oběma paničkám aby se jí i nadále vedlo minimálně tak dobře jako doposud. Moc děkujeme za prezentaci Kaylan na výstavách.

Ještě lépe se Kaylan vedlo na Krajské výstavě Zlín.

    Vyhrála a získala BIS DOROST KV Zlín 2012. Moc gratulujeme !!!29/05/12
Nová zdravotní vyšetření El Emanuella v Polsku

Ella  byla s pánečkem na dalších výstavách, poslední výstava ve Sczieczine jí přinesla její druhý CWC. Jak páneček říká, moc jí to nebaví, a raději je doma se svoji rodinou a kamarádem Mauriciem. Nicméně v jejich téměř 3 letech byla byla na vyšetření kyčlí a s výsledkem HD A - DKK 0/0 jsme nesmírně rádi.

 

 

 

 

22/05/12
MÁME NAROZENÁ ŠTĚŇÁTKA JOY litter !!!

Biggy a Zolo mají štěňátka. Narodilo se 5 kluků a 1 fenečka. K dispozici jsou už jen pejsci.

 

 

 

 

20/05/12
 

Tak tento víkend jsem si naplánovala už v říjnu loňského roku, dosti s předstihem a musím říct, že jsem si ho náramně užila. Perfektní parta lidí a pejsků, krásná setkání se zahraničními přáteli, procházky v nádherném prostředí Tyrolských Apl a jezer, prezentace a účast na Světové výstavě s nádhernými výsledky. To vše byl tento neskutečně krásný víkend. Fotografie střádáme do samostatného alba. Moc za ně děkuji Renatě a Laďovi Piskacisovic, Evičce a Hance Vávrovic a Petře a Maťovi Henčelovým. Mocinky děkuji Alence Vlčkové, která se rozhodla doslova na poslední chvílu. A v neposlední řadě holkám Vávrovým za lásku a péči, kterou věnují Kaylan, která na této výstavě získala titul Nejkrásnější štěně fena v plemeni. Více se o výsledcích našich účastníků dozvíte zde nebo v sekci výsledků výstav

 

 

 

 

29/05/12
Nová zdravotní vyšetření naší Joyce !!!!!!!!!!

S Joyce jsme se vypravily na vyšetření k osvědčenému MVDr. Beránkovi do Pardubic. Tento lékař je uznávaný i ve světě a to zejména v oblasti očního vyšetření a ophtalmologie.  Joyce má vyšetření na všechny OČNÍ CHOROBY - NEGATIVNÍ. Stejně jako výsledek na DKK - 0/0 ( HD- A ). Vyšetření ještě doplníme o výsledky na DKL - vyš. lokte. Jsme na Joyce moc pyšní a jsme rádi, že máme zdravou a krásnou holčičku.

 

 

 

 

13/05/12
TRADIČNÍ VÍKEND VE SLOVENSKÉ SKALICI !!!

Letos již po 6. jsme se zúčastnili již tradiční Klubové výstavy Samojed klubu Slovensko ve Skalici. letos přijel posuzovat výstavu rozhodčí z Norska Eivind Mjaerum, který posuzoval i Evropskou výstavu psů v Budapešti. Přihlášené byly Joyce a Macy. Obě dostaly nádherné posudky a krásně se předváděly. Jako vždy nezklamalo ani počasí a Májový déšť dorazil také. Macy skončila na krásném 3.místě z 5 feneček a Joyce vyhrála svoji třídu ve velmi silné konkurenci 4 feneček :-)) získala svůj 2.CAJC SK , CC, stala se tak Klubovou vítězkou mladých 2012 SKS a v závěrečných soutěžích byla res. BIS Junior a o titul BIS-BOB celé výstavy obsadila krásné III.BIS -  z 5 jedinců o tento titul.

Děkuji svým přátelům za krásný a příjemný víkend !!!!!!!!11/05/12
 ŠTĚŇÁTKA v Chov.st. MATYELLA na SK !!!

Krásný a perfektně načasovaný porod. Tak by se dala nazvat i víkendová dovolená, během které jsme se nejen zúčastnili výstavy ve Skalici, ale také si odrodili štěňátka naší Ellenky. Vše proběhlo naprosto ukázkově a během 4 hodin Ella porodila 7 nádherných štěňátek ( 6 pejsků a 1 fenečku ). Pokud máte zájem o pejska, můžete kontaktovat majitelku paní Okáníkovou :-))


06/05/12
M
VP Praha - O pohár Střední a Východní Evropy !!!

tato výstava byla plánovaná dlouho dopředu a i když byla Joyce bez kožíšku, od paní rozhodčí dostala krásný posudek a v pořadí již 2. CAJC ČR i BOJ. Moc děkujeme Renatce za pomoc při přípravě kožíšku a za hezké fotografie. :-))


02/05/12
M
ÁME ŠTĚŇÁTKA POTVRZENA NA UZ !!!

Opravdu velikou radostí je pro nás březost naší Bigušky ( Biggy Boogie Orleansnow ) . Tatínkem bude náš krasavec Zolo a moc se na miminka všichni těšíme. Narodit by se měla kolem 25. Května 2012. Záznamy na štěňátka přijímáme na těchto kontaktech


01/05/12
Zolo a Airin - povedené námluvy !!!

Jak se říká 1. Máj - Lásky čas... toto přísloví se splnilo i Airin ( ch.st. Sněhový zázrak ) a našemu "mlaďochovi" Zolovi. Airin přijela se svým pánečkem a Alenkou Vlčkovou dopoledne. Jelikož je ale Airin pravá dáma, nedala se hnedka obalamutit a Zolo si musel její náklonnost získat postupně. A téměř v pravé poledne pak došlo k úspěšnému nakrytí. Airin se Zolem spolu ještě prožili krásné odpoledne stejně jako my ostatní ve slunečném dni. Přejeme Airin, aby se miminka zadařila a narodila se krásná miminka.

Záznamy na miminka přijímá paní Alena Vlčková, ch.st. Sněhový zázrak.28/04/12
Klubová výstava KSP  28.04.2012

Klubovka KSP je pro nás už samozřejmostí. A tak letos jela naše nová posila týmu Joyce a želískem byla Macy, která je v krásné kondici se srstí. Paní rozhodčí nás posuzovala úplně poprvé a tak pro nás bylo velikým překvapením a hlavně úspěchem vítěztví naší Joyce, která je bez kožíšku. Joyce získala svůj první CAJC a titul Klubová vítězka mladých 2012. Poté nastoupila Macy v šampionkách a jelikož byla nejlepší ale měla světlejší nos, skončila na krásném 2. místě.- V2, r.CAC,  :-)) * foto * Začala jsem tedy bojovat s Joyce a za krásné předvedení a běh jsme vybojovali BOJ a nakonec i BOB. I když to bylo pro nás, bez kožíšku, velikým překvapením, jsem nesmírně hrdá na Joyce, že se tak nádherně prezentuje. A pro všechny ostatní, až se ukážeme v plné chlupaté kondici, dokážeme, že si tento titul skutečně zasloužila. :-)) * foto *


07/04/12
Klubová výstava SK CZ 07.04.2012

Letošní Klubová výstava Samojed klubu byla pro nás premiérou jako plnohodnotných členů SK. Musím moc poděkovat všem majitelům, kteří přijeli se svými pejsky a prezentovali tak naši stanici. Jsem moc ráda, že jsem je mohla vidět a popovídat si při této příležitosti nejen s nimi ale i se spoustou ostatních přátel. Moc děkujeme za krásný, i když přííííšerně studený den. Joyce byla bez kožíšku ale za krásné předvedení si vysloužila známku Výborná :-)) * foto * a Macy nezklamala a udělala moc velikou radost, v šampionkách zvítězila a stala se 2. nejlepší fenkou z výstavy:-)) * foto *. Zolo pak ve Veteránech dostal od paní rozhodčí velmi krásnou pochvalu za prezentaci a výbornou kondici v jeho 11 letech. Zolo zabojoval a stal se 2 nejlepším jedincem výstavy:-)) * foto *. V závěrečných soutěžích pak patří VELIKÁ GRATULACE A HLAVNĚ PODĚKOVÁNÍ PRO NAŠE MIMINKA. Vyhráli jsme jak Nejkrásnější skupinu potomků po naší Belie ( Cedriček, Fléra a Macy ) :-)) * foto *, tak i Nejkrásnější chovatelskou skupinu :-)) * foto *


25/03/12
MVP Nitra 24. a 25.03.2012

Letošní DUONITRU jsme přihlásili už na Březen. jeli jsme v dámském složení s Bessinkou a její paničkou Alenou a taky s Ferkou a její paničkou Alčou no a moje maličkost s Macy a Joyce. Nastoupily ve svých třídách, Joyce po oba dny v mladých, Macy pouze v neděli v šampionech. V sobotu se nám zadařilo a Joyce získala svůj první CAJC SK. Druhý den pak byla V2 a Macy V2, r.CAC, r.CACIB :-)) * foto *


23/03/12

 

MÁME NAKRYTO !!! Více info o vrhu J

Ke krytí došlo ve dnech 22.3 - 23.3.2012. vše proběhlo naprosto skvěle. Zhruba za měsíc po Sono vyšetření se dozvíme, jestli se Biggy stane maminkou.


17/03/12
  KRÁSNÉ 2. NAROZENINY - BENÍKOVI, FERDOVI, LUMPÍKOVI i ŠMUDLOVI, AKIMOVI, FROSTYMU, FLÉŘE A FACE z vrhu F Orleansnow, všem spousty lásky, zdravíčka a spokojené páníčky.


16/03/12
MVP Katowice PL 16.03.2012

  Joyce nastoupila ve třídě mladých v konkurenci 3 mlydých feneček :-)) * foto *


13/03/12
KRÁSNÉ 1. NAROZENINY - JERRYMU, SAMOVI, AKIMOVI, HONEY, HESSY A HAPPY  z vrhu H Orleansnow, všem spousty lásky, zdravíčka a spokojené páníčky.


12/03/12
KRÁSNÉ 12. NAROZENINY - všem spousty lásky, zdravíčka a spokojené páníčky - Apolínkovi, Alexikovi, Adirce a Lady. A Mendy, Aidě i Andymu do nebíčka  z vrhu A Strážce severu,

 

15/02/12

Nová vyšetření na DKK i oční vyšetření našich štěňátek :-))

    Feather from Flair, Flash Victory,  Gandalf Grey

 
12/02/12

v Chovatelské stanici Bílá Pálava - Zolova a Aniččina štěňátka jsou již všechna  zadaná. Přejeme jim a jejich novým pánečkům dlouhý a spokojený život lný radostných chvil a okamžiků.

 
11/02/12 KRÁSNÉ 7. NAROZENINY - Dallaskovi, Darýskovi, Denniskovi, Dandymu, Dinovi, Dantíkovi a Berušce do nebíčka  z vrhu D Strážce severu, všem spousty lásky, zdravíčka a spokojené páníčky.


08/02/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MVP Brno 04. O5..02.2012

Letošní DUOBRNO jsme s Joyce nastoupily ve třídě mladých :-)) * foto *

Cedriček, Ella a princezničky Kaylan a Innuka také prezentovali naše odchovy s krásnými výsledky.

Zolův synek Thomas, Matýsek a spoustu dalších přátel  nám pak udělalo krásný a opět příjemně strávený nedělní den.


 
02/02/12

Cedriček se stane hrdým tatínkem štěňátek.

Maminkou bude fenka po našem Kilym - Anabel O´Kimly Winter Queen. Gratulujeme ke krytí a držíme mamince pěstičky pro nastávající období a miminkům hlavně spokojenost a hodné páníčky.

 
08/01/12

Jak je Flérinka ( Feather from Flair "O" ) šikovná nám napsala její panička Zdeňka

Flérinka je super. Je už pěkná dáma, která už není takové trdlo jako dřív. Je hravá, velmi ráda si dělá legraci a zkouší, jakou máme trpělivost. Myslím, že už jsme přišli na to , jak na ní. To pak ráda poslechne. Ráda se nechá poprosit. Je prostě chytrá. Pěkně se nechá podrbat a pak udělá, co po ní chci.

 
08/01/12

Novinky z domova poslala i Zoe ( Delightful Destiny "O" ) panička, děkujeme .

Půl roku jsme nebydleli v Břeclavi, protože jsme upravovali byt. Žili jsme na vesnici v domku se zahradou a tak si Zoji užívala celé léto a podzim. Válela se ve slepičincích, honila kočky, slepice, přinesla domů ježka atp. Až je mi líto, že to skončilo, ale jezdíme do polí, kde si to vynahradí a nesnáší být dlouho sama. Naštěstí to u nás zatím nehrozí a pokud už se stane, že jsme na návštěve delší čas, to je štěkací uvítání na patnáct minut :-)) máme ji moc rádi...

 

08/01/11

Krásný dopis jsme dostali od Ferdíkova ( Follow me Franz "O" ) páníčka, děkujeme .

Ferdík je zlatíčko  a pomalu se z něj stává chlap ! Přestává štěkat svým vysokým hláskem a vůči všem ostatním psům je přátelský ale hodně sebevědomý. Silně rozlišuje s kým je – mne poslechne na první až páté slovo a chodí mi na volno u nohy i po ulici … na ostatní většinou kašle, na babičku pořád radostně štěká = dobře mu vaří :-)  K AnneMary se chová výborně a to přesto, že ona mu dělá život drsnější - tahá ho za chlupy, najíždí do něj autíčkem, mlátí ho miskou, strká mu ruku do tlamy, jí mu jídlo … vše vždy s halasným smíchem … Ferda trpělivě leží a když ho to přestane bavit odejde … Prostě nedáme na samojeda dopustit a jsme rádi, že jsme zvolili takové klidné (a líbivé :-)) plemeno … Ovšem mé přání, abychom si ke druhému dítěti pořídili i druhého samojeda, doma neprošlo :-)))

 

08/01/11
NVP Brno 08.01.2012

Letošní první výstavu jsme si užili s Joyce ve třídě dorostu :-)) * foto *

Cedriček  a spoustu dalších kamarádů nám zpříjemnilo nedělní den.

Zolův synek Thomas vyrostl v krásného pejska. :-))

 

02/01/11
Přesně na Nový rok se  v Chovatelské stanici
Bílá Pálava narodila Zolova a Aniččina štěňátka !!!
Narodilo se 7 miminek - 4 holčičky a 3 kluci.
Gratulujeme paničce a hlavně Andulce , že vše dobře zvládly a hlavně přejeme hooodně zdravíčka.

Více info: Kontakt : Ludmila Křížová +420 603 784 780 , email: ludmilakrizova@seznam.cz

 

 

Tvorba www stránek a grafika pro chovatele pro chovatele cernohubova.com

  NÁVŠTĚV